Vítejte u Domanského!

Rodinná společnost Domanský s.r.o. působí na trhu více jak 25 let, a za dobu své existence si vybudovala dobré jméno a postavení. Prodejem a servisem vozů značky Hyundai se společnost Domanský zabývá od roku 2007. Její profesionální tým si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Díky tomu má mnoho spokojených klientů a stala se tak jedním z největších dealerů značky Hyundai v republice. Koupí auta však péče o zákazníky a jejich vozy nekončí. Péči o ně přebírají autorizované servisy patřící mezi nejmodernější na trhu.

Hyundai Domanský nabízí své služby ve třech pobočkách. První pobočka je situována na okraji Prahy - sever ve Zdibech s přímým přístupem z dálnice Teplice – Praha. Druhá pobočka je na Praze 5 ve Stodůlkách a chlubí se prvenstvím ve světové velikosti -  jedná se o první showroom na světě navržený a kompletně realizovaný dle nového celosvětového korporátního designu Hyundai. Disponuje velkokapacitním servisem a exkluzivním prodejním prostorem, ve kterém prezentuje vždy kompletní a nejnovější nabídku Hyundai. Třetí, nejnovější, pobočku naleznete v Praze 9 nedaleko stanice metra Černý Most.

Na všech pobočkách nabízíme širokou škálu prvotřídních služeb - pod jednou střechou zde naleznete zázemí pro výběr a servis nových vozů, prodej a nákup ojetin, servisní zázemí, karosárnu a prodej náhradních dílů a příslušenství. Součástí provozoven jsou autorizovaná servisní střediska vybavená nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií.

Díky spolupráci s předními leasingovými a úvěrovými společnostmi a pojišťovnami Vám doporučíme optimální variantu financování vozu včetně pojištění, zařídíme jeho registraci, vykoupíme starší vůz na protiúčet a v případě havárie vozidla zajistíme kompletní likvidaci škodných událostí, doporučíme nejvýhodnější řešení opravy vozidla a zapůjčíme náhradní vozidlo.


Za celý tým Hyundai Domanský si Vás dovolujeme co nejsrdečněji pozvat do našich provozoven, kde se osobně můžete přesvědčit o kvalitě nabízených služeb.