Vyberte model vozu
 
Dokonalý vozový park


Na českém trhu bylo v roce 2017 prodáno již 21 597 vozů značky Hyundai, která již řadu let představuje nejrychleji rostoucí značku v ČR. Nejžádanějšími modely byly i30, ix20 a Tucson. Více než polovinu prodaných vozidel činí prodeje firemním zákazníkům.  Už od roku 2008 jsme díky našemu výrobnímu závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) ve slezských Nošovicích silným domácím výrobcem. Hyundai tak pokračuje v úspěšném oslovování stále většího počtu českých zákazníků a výrazně tím posiluje svoje postavení na trhu. Je velmi příjemné vidět na českých silnicích nové kvalitní vozy Hyundai, které postupně nahrazují modely jiných značek.

Současná nabídka osobních automobilů Hyundai na českém trhu může uspokojit celou škálu nejen soukromých, ale i firemních zákazníků, na které se v poslední době stále více zaměřujeme. Naše nabídka nyní zahrnuje širokou škálu modelů: od i10 a i20, přes populární ix20 a řadu i30, inovovaný velký manažerský i40 2019 ve verzích kombi i sedan, až po SUV Kona, Tucson a Santa Fe. Mezi našimi modely najdete také užitkové vozy H350 a H-1.  Do aktuální nabídky patří i výjimečný ekologicky šetrný model Hyundai IONIQ a to hned ve třech provedeních: Hybrid, Electric a Plug-in, a také plně elektrické SUV Kona Electric. Brzy se můžete těšit na NEXO - představitele nové generace SUV na vodíkový pohon.  Letošní rok je pro silného domácího výrobce Hyundai další příležitostí nabídnout náročným českým zákazníkům opravdu kvalitní vozy a přesvědčit je o přednostech produktů i služeb Hyundai. Věříme, že díky kombinaci kvality, moderního designu, vyspělých technologií, atraktivní ceny, bezkonkurenční 5leté komplexní záruky bez omezení a služeb budeme úspěšní v letošním roce.

HYUNDAI V ČESKÉ REPUBLICE

Začátky úspěšné cesty

Ještě před čtvrt stoletím byla korejská automobilová značka Hyundai v podstatě neznámá jak v západní Evropě, tak i u nás. První osobní automobily Hyundai, které připomínaly starší japonské modely, byly do ČR importovány v roce 1992. Tehdejších modelů Pony, Lantra a Sonata se v prvním roce prodalo 1 235 kusů, což předčilo všechna tehdejší očekávání. Přesto se Hyundai prvních jedenáct let prosazoval jen velmi pozvolna. Od roku 2003 se ale začala pozice značky výrazněji zlepšovat a v posledních letech, kdy se Hyundai stal domácím výrobcem, patří mezi nejúspěšnější prodejce automobilů v České republice. Už osmým rokem je také jednoznačně nejdynamičtěji se rozvíjející značkou na českém automobilovém trhu. Na této skutečnosti se výraznou měrou podílí i fakt, že jsme investovali do výstavby továrny ve slezských Nošovicích - největšího výrobního závodu v Evropě.

Období expanze

Prodej automobilů Hyundai zaznamenává v České republice dlouhodobě vzrůstající úroveň. Velkou zásluhu na tom má i společnost Hyundai Motor Czech, založená v květnu 2008, která úspěšně nahradila dřívějšího importéra a přinesla tím další významný posun ve vnímání značky. Stoupající vývoj prodejů nových vozů Hyundai v ČR znázorňuje následující graf:


Zásadní vliv na prodejní výsledky má především vynikající kvalita, díky které si značka může dovolit poskytovat bezkonkurenční 5letou záruku bez omezení najetých kilometrů. Hyundai v ČR – to je kvalita výroby i výsledných produktů, jistota pro tisíce pracovníků a prosperita pro celý region. Automobilka Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) se za svou krátkou historii vypracovala nejen mezi průmyslové pilíře ostravského regionu, ale celého hospodářství České republiky. Stala se také významným zaměstnavatelem a uznávaným exportérem. Lze předpokládat, že
i letošní výroba bude na úrovni maximální produkce. Skupina Hyundai v České republice zaměstnává více než 10 000 zaměstnanců a patří
k největším světovým průmyslovým seskupením a je čtvrtým největším výrobcem vozidel na světě.

OCENĚNÍ


1. Modely Hyundai jako VÍTĚZOVÉ V INTERNETOVÉM HLASOVÁNÍ
FIREMNÍ AUTO ROKU 2016

pro vozy:
i30 kombi v kategorii "Referentské vozy"
Tucson v kategorii "Manažerské vozy"

Firemní auto roku

 

2. Nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení v nezávislých bezpečnostních testech EuroNCAP

pro vozy:
řada i30, Tucson a IONIQ

Nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení v nezávislých bezpečnostních testech NCAP pro vozy Tucson a IONIQ


3. Ocenění ZELENÉ AUTO ROKU 2017
pro modelovou řadu IONIQ

Zelené auto roku 2017

4. Prestižní ocenění iF Design Award

pro vozy:
řada i30, Tucson, IONIQ, Genesis a i20

 

5. Ocenění RedDot Design Award 

pro vozy:
řada i30 a IONIQ
NABÍDKA MODELŮ

SLUŽBY

Menu