Vedení společnosti

Dalibor Slivinský

Ředitel společnosti

M: +420 775 860 860

E:dalibor.slivinsky@domansky.cz

Lenka Ondráčková

Asistentka ředitele

M: +420 775 883 998

E:lenka.ondrackova@domansky.cz

Zuzana Nguyenová

Marketing Manager

M: +420 778 727 073

E:zuzana.nguyenova@domansky.cz

Prodej nových vozů

Recepce: +420  608 58 58 58

E: hyundai.zdiby@domansky.cz

Petr Bauer

Vedoucí prodeje nových vozů

M: +420 777 224 469

E:petr.bauer@domansky.cz

Hubert Wetter

Senior Fleet Manager

M:  +420 773 308 308

E:hubert.wetter@domansky.cz  

Michal Paulín

Prodejce nových vozů

M: + 420 775 860 741

E:michal.paulin@domansky.cz

 

Michal Vlk 

Prodejce nových vozů

M: +420 775 432 703

E:michal.vlk@domansky.cz

Veronika Trávničková

Prodejce nových vozů

M: +420 608 497 163

E:veronika.travnickova@domansky.cz

 

Lukáš Choutka

Disponent nových vozů

M: +420 770 127 333

E:lukas.choutka@domansky.cz

 


Servis vozů

Recepce: +420 606 206 206

E: servisZdiby@domansky.cz

Tomáš Novák

Vedoucí servisních služeb

M: +420 774 907 907

E:tomas.novak@domansky.cz

Jaromír Svoboda

Servisní poradce

M: +420 778 476 012

E:jaromir.svoboda@domansky.cz       

Jiří Bednařík

Servisní poradce, Garanční technik

M: + 420 775 757 310

E:jiri.bednarik@domansky.cz

Martin Janek

Nehody, klempírna a lakovna

M: +420 775 858 857

E:martin.janek@domansky.cz

 

Sklad náhradních dílů 

Recepce: +420 737 77 11 77

E: skladZdiby@domansky.cz

Miroslav Kunc

Vedoucí skladu náhradních dílů

M: +420 775 757 315

E:miroslav.kunc@domansky.cz

Jan Bauer

Prodejce náhradních dílů

M: +420 608 497 097

E:jan.bauer@domansky.cz

Břetislav Martinec

Prodejce náhradních dílů

M: +420 608 499 314

E:bretislav.martinec@domansky.cz