Vedení společnosti

Dalibor Slivinský

Ředitel společnosti

M: +420 775 860 860

E:dalibor.slivinsky@domansky.cz

Markéta Ponertová

Asistentka ředitele

M: +420 775 883 998

E:marketa.ponertova@domansky.cz

Kristýna Štíhelová   

Marketing Manager

M: +420 778 407 444

E:kristyna.stihelova@domansky.cz

Prodej nových vozů

Recepce: +420  608 58 58 58

E: hyundai.zdiby@domansky.cz

Petr Bauer

Vedoucí prodeje nových vozů

M: +420 777 224 469

E:petr.bauer@domansky.cz

Veronika Trávničková

Zástupkyně vedoucího prodeje

M: +420 608 497 163

E:veronika.travnickova@domansky.cz

David Balog

Disponent prodeje

M: +420 770 127 333

E:david.balog@domansky.cz

Jan Rejlek

Prodejce nových vozů

M: +420 775 432 703

E:jan.rejlek@domansky.cz

Michal Paulín

Prodejce nových vozů

M: +420 775 860 741

E:michal.paulin@domansky.cz

Tereza Pávová  

Asistentka prodeje

M: +420 770 189 900

E:tereza.pavova@domansky.cz

 


Servis vozů

Recepce: +420 606 206 206

E: servisZdiby@domansky.cz

Jaromír Svoboda 

Servisní poradce

M: +420 778 476 012

E:jaromir.svoboda@domansky.cz

Barbora Roučková

Servisní poradce, garanční technik

E:barbora.rouckova@domansky.cz       

Martin Janek 

Nehody, klempírna, lakovna

M: + 420 775 858 857

E:martin.janek@domansky.cz

 

 

Tomáš Novák 

Servisní poradce

M: +420 774 907 907

E:tomas.novak@domansky.cz

Sklad náhradních dílů 

M: +420 608 497 097

E: skladZdiby@domansky.cz

Miroslav Kunc

Vedoucí skladu náhradních dílů

M: +420 775 757 315

E:miroslav.kunc@domansky.cz

Jan Bauer

Prodejce náhradních dílů

M: +420 608 497 097

E:jan.bauer@domansky.cz

Vít Havrda

Prodejce náhradních dílů

M: +420 608 497 097

E:vit.havrda@domansky.cz