Vedení společnosti

Dalibor Slivinský

Ředitel společnosti

M: +420 775 860 860

E:dalibor.slivinsky@domansky.cz

Lenka Ondráčková

Asistentka ředitele

M: +420 775 883 998

E:lenka.ondrackova@domansky.cz

Zuzana Dočekalová

Marketing Manager

M: +420 778 727 073

E:zuzana.docekalova@domansky.cz

Prodej nových vozů

Recepce: +420  778 28 28 28

E: hyundai.praha@domansky.cz

Petr Bauer

Vedoucí prodeje nových vozů

M: +420 777 224 469

E:petr.bauer@domansky.cz

Hubert Wetter

Senior Fleet Manager

M:  +420 773 308 308

E:hubert.wetter@domansky.cz  

Martin Slanina

Fleet Manager

M: + 420 770 135 206

E:martin.slanina@domansky.cz

Václav Jungr

Fleet Manager

M: +420 770 170 401

E:vaclav.jungr@domansky.cz

Pavel Knězů

Prodejce nových vozů

M: +420 778 726 671

E:pavel.knezu@domansky.cz

Filip Dzurik

Prodejce nových vozů

M: +420 773 797 783

E:filip.dzurik@domansky.cz


Emil Fabián

Prodejce nových vozů

M: +420 775 757 307

E:emil.fabian@domansky.cz

 

Kamil Kořen

Disponent nových vozů

M: +420 778 726 730

E: kamil.koren@domansky.cz

Lukáš Pecháček 

Disponent nových vozů

M: +420 776 643 556

E:lukas.pechacek@domansky.cz

Helena Pincová

Asistenka prodeje/ Recepční

M: +420 773 751 831

E:helena.pincova@domansky.cz

Servis vozů

Recepce: +420 778 26 26 26

E: servis.hyundai@domansky.cz

Václav Klír

Vedoucí servisních služeb

M:+420 775 757 304

E:vaclav.klir@domansky.cz

Pavel Beneš

Servisní poradce

M: +420 778 726 673

E:pavel.benes@domansky.cz       

Vít Repiský

Servisní poradce

M:+ 420 778 476 011

E:vit.repisky@domansky.cz

Jan Chreňo

Servisní poradce, Garanční technik

M:+420 778 726 670

E:jan.chreno@domansky.cz

Petr Nelhýbel

Nehody, klempírna a lakovna

M:+420 778 726 674

E:petr.nelhybel@domansky.cz

Sklad náhradních dílů 

Recepce: +420 778 27 27 27

E: sklad.hyundai@domansky.cz

Martin Šíp

Vedoucí skladu náhradních dílů

M:+420 778 760 714

E:martin.sip@domansky.cz

Patrik Autrata

Prodejce náhradních dílů

M:+420 778 760 713

E:patrik.autrata@domansky.cz

Stanislav Zelinger

Prodejce náhradních dílů

M:+420 777 472 650

E:stanislav.zelinger@domansky.cz