Vítejte u Domanského!

Hyundai Domanský se nachází na dvou pobočkách. První pobočka je situována na okraji Prahy - sever ve Zdibech s přímým přístupem z dálnice Teplice – Praha. Druhá pobočka je na Praze 5 ve Stodůlkách a chlubí se prvenstvím ve světové velikosti -  jedná se o první showroom na světě navržený a kompletně realizovaný dle nového celosvětového korporátního designu HyundaiV současné době je náš autosalon vzorovou vlajkovou lodí Hyundai pro celou Evropu. Disponuje velkokapacitním servisem a exkluzivním prodejním prostorem, ve kterém prezentuje vždy kompletní a nejnovější nabídku Hyundai.

Na obou dvou pobočkách nabízíme širokou škálu prvotřídních služeb - pod jednou střechou zde naleznete zázemí pro výběr a servis nových vozů, prodej a nákup ojetin, servisní zázemí, karosárnu a prodej náhradních dílů a příslušenství. Součástí provozoven jsou autorizovaná servisní střediska vybavená nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií.

Díky spolupráci s předními leasingovými a úvěrovými společnostmi a pojišťovnami Vám doporučíme optimální variantu financování vozu včetně pojištění, zařídíme jeho registraci, vykoupíme starší vůz na protiúčet a v případě havárie vozidla zajistíme kompletní likvidaci škodných událostí, doporučíme nejvýhodnější řešení opravy vozidla a zapůjčíme náhradní vozidlo.


Za celý tým Hyundai Domanský si Vás dovolujeme co nejsrdečněji pozvat do našich provozoven, kde se osobně můžete přesvědčit o kvalitě nabízených služeb.